Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 05.07.2019

Crypto Analýza 05.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pátečního updatu trhu.

BTCUSD:

Bitcoin se stále nachází v sideways FLAT formaci, kde sledujeme dva potenciální scénáře. První uvažujeme trianglovou formaci ve vlně „(B)“ a druhý klasickou „(ABC)“ FLAT korekci s tím, že se v dalších dnech dostaneme do silné rezistenční zóny 12300-13000,-USD. Oba scénáře nám ale říkají to samé, že nás čeká pouze korekce v rámci trendu a jakýkoliv downtrend je nyní limitovaný. Bitcoin měl krásný impulzní uptrend k cca 14 000,-USD, odkud byla korekce pouze pmocí 3 subvln, což značí že můžeme aktuálně považovat ostrou a hlubokou korekci za nejméně pravděpodobnou a čeká nás v dalších dnech spíše sideways manýr, než nějaké ostré korekce k dalším low. Oba scénáře aktuálně uvažují stejný target pro vlnu „(C)“ = 9300-8674,-USD.

BTC má stále díky aktuální struktuře target kolem 15-16000,-USD, ale musíme mu dát čas dokončit tuto komplexní korekci před pokračováním trendu. Uvažovat pokračování uptrendu můžeme uvažovat až nad hodnotou 13000,-USD, kde se nachází klíčová rezistenční zóna.

BITCOIN DOMINANCE:

U dominance sledujeme potenciál rozvinutí trianglové formace před pokračováním uptrendu. Zamítnutí bylo sice silné, ale stále nám drží EW channel, od kterého byl dnes impulzní odraz. Čeká nás tedy nejspíše korektivní FLAT formace nebo právě zmíněný triangl. Když porovnáme stav BTC, dominance a altcoinů, vše nasvědčuje zatím tomu, že BTC bude pokračovat v nastaveném uptrendu spolu s jeho rostoucí dominancí do zóny = 67-68%.

BTC CME FUTURES:

Na grafu CME FUTURES sledujeme podobné scénáře jako v páru BTCUSD kde máme stále nevyplněný GAP v zóně = 12210-12371,-USD. Celá struktura se nachází v sideways formaci, který obsahuje overlapping, což znamená jedno – neshortovat. Vždy se snažte jet spolu s strendem, protože je mnohem větší pravděpodobnost, že trend bude pokračovat, než že jsme právě identifikovali top a BTC půjde do ostré korekce.

TOTAL MARKET CAP:

TMC má z aktuálního high 380,-mld USD také pouze 3 vlny, takže nás čeká korektivní struktura FLAT nebo formace trianglu v dalších dnech. I TMC vykazuje známky korektivní struktury v rámci trendu, takže po dokončení komplexní struktury se s největší pravděpodobností podíváme k cca 450,-mld USD.

ALTCOINY:

Velké altcoiny jsou téměř všechny ve stejné stiuaci, kdy na rozdíl od BTC mají definitivně bearish struktury, kde zatím ani neuvažujeme jiný scénář, než pokračování korekčních struktur. Jako výjimku potvrzující pravidlo uvažuji pouze NEO, které má na rozdíl od ostatních altů určité známky bullish odrazu. Sledujeme zde pokračování uptrendu k cca 18,86-19,72,-USD, kde se nachází důležité Fibonacciho zóny. U NEO totiž uvažujeme potenciální formaci trianglu v sublně „((b))“, takže korekce může být dokončena pro vlnu „(4)“. Zatím tedy doporučuji sledovat key level = 18,61,-USD jako dílčí target pro konzervaci části profitu.

Pokud se dostane NEO nad 19,7,-USD, můžeme uvažovat pokračování uptrendu k cca 23,-USD. Pokud zde dojde k zamítnutí, budeme pokračovat do zóny 15,62-14,70,-USD, kde s enachází ideální 0.618 Fibo Retracement.

Z malých altů se mi osobně líbí pouze WTC, ALGO a LINK. LINK má totiž krásnou bullish strukturu s aktuálně porbíhající FLAT korekcí a vše nasvědčuje pokračování trendu k cca 43-45000 sats. Potvrzení pro otočení trendu a pokračování up je nad hodnotou bullish level = 34193 sats.

Aktuální stav trhu je velmi nudný a pomalý, takže mu musíme dát bohužel čas, aby dokončil své korekční struktury a mohl pokračovat v hlavním trendu. Tento stav je úplně stejný i na FX trzích, kde se tento týden také nic moc neděje. Dnes vychází US NFP data, takže doporučujeme sledovat měnové páry s USD, protože budou nejspíše kolem 14:30 zajímavé pohyby, které se mohou přenést i do Crypto marketu a páry s USD mohou posílit.

Jakékoliv posílení u velkých i malých altů v páru s USD je ale pouze v rámci korekce, kde sledujeme určité korektivní formace převážně v trianglové struktuře. Jediný coin, který má aktuálně šanci pokračovat rovnou nad aktuální high je BTC, ale musíme počkat na potvrzení a překonání nejdůležitějších rezistenčních zón kolem 12,5-13k,-USD.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný a klidný víkend!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika