Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 03.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u středeční analýzy crypto marketu!

Dnes se podíváme na BTCUSD, BTC CME FUTURES, GBTC, BITCOIN DOMINANCI + Velké a malé altcoiny.

BTCUSD:

Intradenní graf (1H):

Na intradenním grafu sledujeme pěkný odraz, který se dá zanotovat pomocí 5 subvln. Nyní tedy uvažujeme dokončenou vlnu „((a))“ a nyní budeme sledovat rozvinutí vlny „((b))“ ideálně pomocí 3 vln do zóny = 10848-10382,-USD. V této zóně se totiž nachází nejen důležité Fibonacciho hladiny, ale i trendová rezistenci, kterou jsme dnes ráno překonali. Vždy v momentě překonání trendové rezistence je nejlepší ukazatel pokračování trendu odraz od této trendovky, kterou tím potvrdíme jako support. Target pro vlnu „((c))“ předběžně do zóny 12500-13000,-USD.

Swing graf „(4H):

Zde se rozhodne, zda se jedná o korektivní odraz a čeká nás pokračování komplexní korekční struktury „ABC“ zpět k cca 9200-8800,-USD, nebo BTC našlo lokální dno pro vlnu „((4))“ a čeká nás pokračování uptrendu k cca 15-16k,-USD.

Pro bullish i bearish scénář jsou silné argumenty. Mezi nejvíc bullish argument patří fakt, že BTC narazil na 0.382 Fibonacci Retracement vlny „((3))“, takže splnil rozumný retracement a trend může pokračovat. Mezi bearish scénář hraje hlavně fakt, že vlny „((4))“ bývají nejkomplexnější a nejhůře čitelné vlny z celého cyklu. Tato korekce je zatím ukázková abc, která nebývá v této vlně příliš častá. Naším zvykem je vždy obchodovat spolu s trendem, takže nedoporučuji shortovat do té doby, dokud se neotočí trend. Celý tento uptrend se nám vyplácí se soustředit na vstupy do longu v rozumných retracementech.

U BTC je nyní možných více scénářů, proto se soustředíme na analýzu pěkně step by step

BTC CME FUTURES:

BTC CME Futures se aktuálně dostávají do zóny nevyplněného GAPu ze začátku týden, takže stojí za naši pozornost. Reakce na tento GAP nám hodně prozradí o dalším cenovém vývoji. Zatím sledujeme, jak jej pomalinku BTC ukusuje dolar po dolaru, což značí, že aktuální uptrend bude s největší pravděpodobností pokračovat a i zde otestujeme důležité Fibo hladiny 0.618-0.786.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

Na grafu GBTC sledujeme podobný scénář jako v páru s USD, ale s tím rozdílem, že GBTC má většinou 3 ostré vlny dolů, po kterých následuje pokračování uptrendu. Uvidíme tedy, jaká bude reakce v zóně =15,38-16,27, kde se nachází silné Fibonacciho rezistence. Pokud se dostaneme nad tuto zónu v impulzním manýru, čeká nás pokračování uptrendu k cca 19,5-20,8.

BITCOIN DOMINANCE:

U dominance sledujeme potenciál rozvinutí trianglové formace před pokračováním uptrendu. Zamítnutí bylo sice silné, ale stále nám drží EW channel, od kterého byl dnes impulzní odraz. Čeká nás tedy nejspíše korektivní FLAT formace nebo právě zmíněný triangl. Když porovnáme stav BTC, dominance a altcoinů, vše nasvědčuje zatím tomu, že BTC bude pokračovat v nastaveném uptrendu spolu s jeho rostoucí dominancí do zóny = 67-68%.

 

 

VELKÉ ALTCOINY:

Velké alty nejsou bohužel tak bullish jako BTC, takže zde sledujeme spíše korektivní struktury, které nemají zatím sílu na vytvoření nového high. Jako příklad zde použijeme BCASH, který má komplexní „((abc))“ FLAT strukturu, u které aktuálně počítáme s limitovaným uptrendem k cca 445-457,-USD.

Co se týká velkých altů v páru s BTC, tak zde sledujeme pokračování hlavního trendu = downtrend. Například Binance coin v páru s BTC bude mít neskutečný potenciál v dalších týdnech, ale short term očekáváme pokračování trendu. Odraz má totiž všechny aspekty pokračujícího downtrendu. Je tvořen pouze pomcí 3 vln. Splnil rozumnou target zónu, odkud bylo ostré zamítnutí a vypadl z EW channelu, což s největší pravdědpodobností značí, že ho čeká právě pokračování downtrendu. Doporučuji BNB sledovat až v zóně23102-20825 sats.

MALÉ ALTCOINY:

Malé alty mají skoro všechny stejné struktury, kdy sledujeme dokončené korekční vlny „(abc)“ jako součást vlny „((iv))“ a pokračování downtrendu. Znamená to tedy, že u velké většiny malých altů v páru s BTC uvidíme nová minima. BTC se dostalo k cca 14k,-USD, odkud bylo silné zamítnutí, kdy se kapitál přelil do malých altů. Alty měly poslední cca týden korektivní uptrend, zatímco BTC korektivní downtrend. Nyní vše nasvědčuje tomu, že se trendy opět otáčí a jak BTC, tak malé alty se vrací k hlavnímu směru svých trendů. Doporučuji tedy se malým altům aktuálně vyhnout a sledovat u nich vstupy na novém low. Jako příklad můžeme použít graf MATICBTC, který splňuje všechny aspekty bearish sentimentu. Odraz měl pouze 3 vlny. EW channel, který je pro uptrend stěžejní praskl a MATIC jede zatím dokonale dle predikce, kdy očekáváme dosažení nových low v zóně 94-75 sats.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika