Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 03.06.2019

Crypto Analýza – 03.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u dalšího týdenního updatu trhu.

BTCUSD:

U BTC sleduji aktuálně potenciální „((abc))“ korekcii do zóny 7831-7720,-USD, kde nám vychází 1:1 Extension vlny ((a)) : ((c)). Aplikujeme stejné postupy jako v případě uptrendu. Dnešním dumpíkem jsme vypadli z malého channelu, čímž považujeme strukturu jako impulzní a downtrend by měl podle tohoto pravidla pokračovat.

BTC má aktuálne velmi komplexní strukturu, takže scénářů se zde najít dle Elliott Wave Teorie více, ale všechny mají jedno společné a to, že nám indikují, že BTC buďto dosáhl topu, nebo je velmi blízko. Ne vždy je nutné mít otevřený obchod a to je přesně aktuální stav. V naší páteční predikci jsme avizovali, že nás přes víkend čeká pokračování trendu up, ale tento pohyb bereme jako korekční. Znamená t, že jsme jej využili pro výstup z posledních long pozic a nyní budeme hledat další vhodné vstupy.

BTC CME FUTURES:

NA Futures grafu zatím sleduji stále stejný scénář s targetem pro korekční strukturu „((abc)) = 7472-7058,-USD.  Tato zóna je silná tím, že nám zde vychází 0.382 Fibonacci Retracement vlny „((3))“ a stále se zde nachází NEVYPLNĚNÝ GAP.

Sledujeme tedy vlnu „((4))“, která se bude v dalších dnech rozvíjet a tato support zóna nám ukáže, jakou formu bude tato korekce mít. Vlna 4 jakéhokoliv stupně má tendenci tvořit formaci trianglu, kdy se cena BTC nemusí dostat pod 7058,-USD a můžeme pokračovat rovnou k otestování 10k,-USD. Na toto si musíme ale počkat a dát marketu čas nám ukázat, co můžeme očekávat.

Uvažuji zde ještě pohyb up k otestování hranice 9k,-USD pro dokončení subvlny „((b))“ a je to z důvodu grafu BTC Dominance, kde sleduji také poslední vlnku up před pokračování downtrendu.

BTC DOMINANCE – 03.06.2019 11:35

U BTC dominance sleduji také stále stejný scénář „((abc))“ korekce. Aktuálně trackuji subvlnu „((ii))“ vlny „((c))“. Stále uvažujeme stejný scénář, kdy oslabení dominance BTC vyvolá pěkné pohyby up v párech s BTC. Vždy se musíme přesunout tam, kam trh ukazuje a ten aktuálně ukazuje na alty v páru s BTC. Dominanci budeme sledovat do zóny 53,09-52,11, kam nám vychází 1:1 extension vlny „((a))“ a zároveň 2,618 Extension subvlny „((i))“.

BTCUSD SHORTS vs LONGS

U poměru shortů a longů stále sleduji potenciální srovnání hodnot kolem 22000 a poté pokrračování v hlavních trendech:

LONGy = LONG TERM BULLISH

SHORTy = LONG TERM BEARISH

TOTAL MARKET CAP:

TMC hitnulo náš první target 276,5,-mld USD, odkud bylo silné Doporučuji sledovat hranici Bearish level = 234,-mld USD. Jakmile se dostaneme pod, budu sledovat potenciální korekci do zóny 200-190,-mld USD, odkud by aktuální uptrend měl pokračovat k novým highs. Vždy kombinujte graf TMC i s velkými alty, protože Vám krásně napoví, kde můžete u velkých altů v páru s USD očekávat silný support. Nastavuji vždy alerty do support / resistence zóny na TMC, abych věděl, kdy vstoupit nebo naopak opustit pozice.

ALTCOINY:

Velké altcoiny mají vůči BTC pěkné bullish struktury, takže můžeme v dalších dnech očekávat pokračování aktuálních uptrendů. Jako příklad použijeme graf LTC/BTC.

LTC je aktuálně jeden z nejsilnějších velkých altů v páru s BTC. Sleduji zde dva scénáře na iintraday grafu, ale oba nám říkají to samé = LTC má v páru s BTC potenciál na krásný uptrend. Predikce je tedy stále platná a vše nasvědčuje otestování hranice bullish level = 14115 sats v dalších hodinách.

EW TIP: všimněte si, jakým stylem anotujeme první impulzní vlnu s oběma scénáři. Sledujeme vždy dvě varianty, kdy může být první vlna již dokončená, nebo ji chybí poslední vlna up k otestování bullish levelu = 14115 sats.

INTRADENNÍ GRAF:

SWING GRAF:

ETHBTC – 03.06.2019 16:08

Ethereum mělo krásný impulzní odraz od 24 621 sats a od té doby konsoliduje v korekčním manýru. Vstup budu sledovat v zóně 29 101-28 484 sats, kám nám nyní vychází 1:1 Extension vlny w:y. Bullish level = 33 247 sats.

Znamená to tedy, že velké alty mají před sebou pěkné uptrendy, jen musí dokončit své korekční stuktury. Předběžně target pro dokončení vlny „(C)“ = 38691 sats. Invalidation level = 24 621 sats.

Nechť Vás síla provází!

GOLDEN POCKET

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika