Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 02.08.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 02.08.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pátečního updatu trhu.

BTCUSD:

Bitcoin měl přes noc pěkný breakout nad hodnotu KEY LEVEL = 10235,-USD v impulzním manýru a zatím vše nasvědčuje pokračování uptrendu do naší target zóny. Celá struktura zatím vypadá velmi dobře a doporučuji sledovat predikovaný target k cca 11600,-USD, kde se nachází důležitá Fibonacciho hladina + trendová rezistence. BTC má díky aktuálnímu set up šanci se dostat nad tuto trendovou rezistenci, ale je vždy lepší počítat s konzervativní variantou, protože zde tak nebo tak bude zamítnutí. Proto je lepší počkat na reakci a opět případně vstoupit do trendu, než držet pozici nad důležité rezistenční zóny. Jsme v podobné situaci jako v případě předchozí rezistence kolem 13220,-USD, proto se vyplatí vždy počkat před dalším vstupem na potvrzení.

Targety pro BTC jsou platné do té doby, dokud se BTC nachází nad aktuálním low 9000,-USD.

BTC DOMINANCE:

U dominance BTC sleduji potenciální dokončenou korekci ve vlně „((iv))“, kdy jsme nyní překonali KEY LEVEL = 67,35%, takže nás s největší pravděpodobností čeká pokračování uptrendu do zóny = 70,23-71%. Pokračování uptrendu u dominance značí, ze BTC bude opět ve vedení spolu s velkými alty v páru s USD a malé alty v páru s BTC budou pokračovat v aktuálních downtrendech.

Vzhledem k tomu, že BTC dominance opět nabírá na síle nás s největší pravděpodobností čeká opět náskok BTC oproti ostatním velkým altům v páru s USD. To samozřejmě nic nemění na predikovaných targetech. Většina velkých altů je v podobné situaci, kdy se nyní nacházíme v rozvíjení vlny „((c))“ / „((iii)“ a čeká nás otestování trendových rezistencí korektivních channelů stejně jako u BTC. Doporučuji se nenechat strhnout bullish sentimentem, který se začne všude pomalinku vyjevovat a respektovat targety a důležité levely pro konzervaci profitu.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

Tradeři, vím, že občas sledujeme grafy, které zdánlivě nedávají pro běžné účastníky burzy smysl, ale predikování marketu je o kontextu a celkovém pohledu na situaci z mnoha různých pohledů. Kdo sleduje pouze BTC, je ochuzen o velmi důležitá data, která se dají vytahat z dominanci, logu x shortu, GBTC, Volatility indexu apod.

GBTC je toho krásným důkazem, protože nám pomohlo identifikovat jak TOP u BTC tak dno. Aktuálně máme velmi silný odraz nad hodnotu key level a nádherně vyplněný včerejší GAP. Toto jsou výborné předpoklady pro pokračování uptrendu.

BITCOIN VOLATILITY INDEX:

BVOL INDEX se opět blíží do své support zóny, ze které byla vždy impulzní reakce a BTC překonalo důležité rezistence a pokračovalo v uptrendu. Uvidíme, zda se bude situace opakovat, ale set up na uptrend vypadá zatím všude velmi dobře.

ALTCOIN DOMINANCE:

Dominance altcoinů pokračuje stejně jako malé altcoiny v downtrendu. Aktuálně sleduji potenciální Falling Wedge formaci s targetem 5,21-5,11,-USD. Male altcoiny čekají ještě cca 20-30% propady, čemuž odpovídá aktuálně i dominance altcoinů. Potvrzení alt season = nad hodnotou key level 5,67%. Do té doby půjde většina malých altcoinů na nová low.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika