Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 01.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělní analýzy crypto marketu!

Dnes se podíváme na BTCUSD, BTC CME FUTURES, GBTC,

BTCUSD:

U Bitcoinu zatím sleduji stále stejný scénář, kdy nás s největší pravděpodobností čeká v dalších hodinách / dnech pokračování uptrendu k otestování zóny = 12550-13180,-USD. Reakce na tuto zónu rozhodne o dalším vývoji. Neděláme zbytečně spekulativní predikce, zda se stane toto či ono, ale vždy se soustředíme na ten nejbližší pohyb, který má největší pravděpodobnost na úspěch. Jakmile dosáhneme targetu, pak dáme marketu čas nám ukázat další pravděpodobný vývoj. BTC může mít samozřejmě dokončenou korekci a pokračovat k cca 15000-16000,-USD, ale dokud se nacházíme pod hodnotou BULLISH LEVEL = 13361,-USD, je stále pravděpodobné, že se podíváme k cca 9-9500,-USD. Proto je důležité obchodovat pouze ty části gradu, které mají největší šanci na úspěch a poté počkat na další signály. Pokud cena začne akcelerovat pod aktuální low, jdeme rovnou do targetu pro vlnu „((4))“ = 9,5-9k,-USD. Důvod, proč je ale tato varianta vedlejší, je stav CME FUTURES.

BTC CME FUTURES:

Na grafu CME máme totiž po včerejším openingu nezaplněný GAP. Tyto pondělní GAPY mají vždy tendenci být otestovány a zaplněny. Vzhledem ke struktuře CME, nám tedy vše nasvědčuje, že trend bude pokračovat up do zóny 12770-13300,-USD, protože odraz z aktuálního low, měl krásných 5 subvln up. Předběžně target pro vlnu „((c))“ = 10000-9500,-USD.

 

Ceny mezi BTCUSD a BTC CME FUTURES nemusí detailně korelovat. Každý graf má trochu jiné struktury, takže nedoporučuji přenášet targety z jednoho grafu na druhý, protože oba obchodují v páru s USD. To nestačí, protože každý graf vypráví svůj jednotný příběh.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC splnilo target s chirurgickou přesností a zaznamenalo ostrý dump. Uvažujeme tedy minimálně „((abc))“ korekci do zóny 11-9, kde se nachází silný support ve formě subvlny „4“ vlny „(3)“ a Fibonacciho retracement 0.618. Aktuálně tedy sledujeme postupné rozvíjení subvln „((b))“ a pokračování downtrendu do našeho targetu.

VELKÉ ALTCOINY v PÁRU S USD:

Velké altcoiny v páru s USD nemají stále takovou sílu jako BTC, takže u nich převažuje korektivní charakter. BTC má šanci pokračovat v uptrendu, čemuž odpovídá i poslední struktura, která má bullish charakter. U velkých altů typu ETH, EOS, BCASH toto ale nevidíme. Typickým příkladem může být právě BCASH, protože odraz z aktálního low měl pouze 3 vlny. Nepatrný rozdíl na mikro struktuře, ale obrovský rozdíl pro celý trend.

BCASH má totiž krásně čitelnou FLAT strukturu, kde aktuálně sledujeme dokončování subvlny „(b)“ a potenciální pokračování uptrendu k cca 468-489,-USD, kde se nachází silné Fibonacciho zóny. Target pro dokončení korekční struktury = 365-345,-USD.

VELKÉ ALTCOINY V PÁRU S BTC:

Velké alty v páru s BTC dokončují downtrend, ale stále jim podle našich analýz chybí jeden leg down. Jako představitele zde máme Litecoin v páru s BTC.

Litecoin má aktuálně pouze korektivní odraz, takže sledujeme potenciální pokračování uptrendu do finálního targetu pro celý downtrend = 8456-7554 sats.

MALÉ ALTCOINY V PÁRU S BTC:

Malé alty v páru s BTC budou moc pěkné, ale zatím jsou odrazy spíše korektivní a potřebují ještě čas. Jako zástupce této kategorie mám vybraný pár MATICBTC. MATIC měl velmi pěkný odraz, který m ostrý úhel a šanci vytvořit finální dno pro celý downtrend. Zatím ale tento odraz beru pouze jako korektivní, protože i přes svůj ostrý úhel a bullish chrakter mápouze 3 vlny. Matic long mám aktuálně zavřený a počkám buďto do buy zóny, nebo na překonání hranice bullish level. Toto se dá aplikovat i na podobné alty jako ONE, RVN, NANO a spoustu dalších. Altseason nás čeká, ale Ti kteří jsou trpěliví, na ní vydělají vždy nejvíce.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný a klidný víkend!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika