Skip to content Skip to footer

Ceník

Ceník

Golden Pocket zastupuje Marek Vaňha, Jan Bartoš a Tomáš Popovič. Snažíme se předávat své bohaté zkušenosti s predikcemi široké veřejnosti zdarma, ale i přesto jsme schopní pro profesionální tradery a velké nadšence nabídnout něco EXTRA.

PROČ ČLENSTVÍ?

Základním stavebním kamenem Golden Pocket je edukace! Predikujeme tradiční finanční deriváty jako například EURO vůči DOLARU, vzácné kovy, indexy, akcie, ale i většinu kryptoměn. A právě proto je časově omezené členství tou nejideálnější formou spolupráce mezi klientem a námi, protože si nedokážeme představit prodávat vše jako samostatný produkt.

Platby za členství probíhají měsíčně, čtvrtletně nebo pololetně, dle vašeho výběru. Po zadání první platby jsou všechny další platby automatické a strhávají se samy.

Nabízíme garanci vrácení peněz do 30-ti dnů na členství

ČLENSTVÍCENAZPŮSOB PLATBY
ČLENSTVÍ – 1 měsíc1850,-KčVÍCE
ČLENSTVÍ – 3 měsíce4900,-Kč 5550,-KčVÍCE
ČLENSTVÍ – 6 měsíců9100,-Kč 11100,-Kč

VÍCE

INVESTICE DO VĚDĚNÍ NESOU NEJVYŠŠÍ ÚROK

Školení je zaměřené na vybudování pevných základů tradingu, kdy se budeme věnovat tomu nejdůležitějšímu, co musíte bezpodmínečně znát, než se sami pustíte do obchodování. Nečekejte klasické školení plné nudné teorie, ale praktické tipy, triky, rady a osobních doporučení.

KURZYCENAZPŮSOB PLATBY
1. Část – Základy tradingu a osobnosti tradera
6400,-KčVÍCE
2. Část – Day Trading a Teorie Elliott Wave v praxi
6400,-KčVÍCE
1.část + 2.část 11000,-Kč 12800,-KčVÍCE

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika