Skip to content Skip to footer

Analýza finančních trhů – US500 l GOLD l GBPUSD l GBPJPY

Zdravím tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na grafy s japonským jenem: US500, GOLD, GBPUSD a GBPJPY

  

US500:

 US500 po 3 vlnové korekci na začátku květná pokračuje impulsně up, kde se tvoří 5ti vlnová struktura. Aktuálně sleduji dokončování poslední subvlny „5“ vlny „(v)“. Stále máme prostor pokračovat up do zóny 3038 – 3059 kde se nachází 1,382/1,618 fibo retracement nižší vlny „4“ + 1,382 fibo retracement vlny „((iv))“. Pokud držíme long pozice, zde je zóna pro konzervaci profitu, či uzavření celé pozice. První bearish známky pod první trendovou linií, ale potvrzení až po vytvoření nižších minim, tj. pod 2988 – KEY LEVEL.

 

GOLD:

Zlato má špatně čitelnou strukturu. I když zde vidíme impulsní zamítnutí z topu, tak následující pohyb má 3 vlnové formace proložené impulsy. Někdo by v celém pohybu z topu mohl vidět falling wedge, ale nesedí zde vnitřní struktura, proto to wedge být nemůže. Sleduji zde „(wxy)“ flat formaci pro vlnu „((b))“ a očekávám nyní pohyb směrem up k resistenci mezi 1735 – 1740 USD. První známky bulls nad černou trendovou linii a potvrzení až při vytvoření higher high – 1715 USD – KEY LEVEL.

 

GBPUSD:

GBPUSD po 3 vlnových strukturách směrem dolů „(WXY)“ vidíme impulsní odraz ve formě 5ti vln. Nyní se blížíme k zóně 1,2373 – 1,23975 kde se nachází resistence a měli bychom vidět zde zamítnutí. Prozatím anotuje „((ABC))“ strukturu, která se drží v channelu, ale pokud nám praskne horní hranice, tak přecházíme do bullish módu a čeká nás pohyb až k BULLISH LEVELu – 1,26395

 

GBPJPY:

 I GBPJPY jsme rozebírali v minulých dílech, a i zde čekáme pokračování ve směru up. Prozatím se držíme na resistenční zóně, ale během pár hodin bychom se měli podívat do zóny 133,5 – 133,9 kde vychází 1:1 fibo extension prvního impulsu. Vždy sledujeme konzervativní targety, i přes to, že GBPJPY může čekat silný růst nad 136, musíme jít krůček po krůčku – první milník je tedu konzervativní „ABC“, kde ve vyznačené zóně se uzavírají long pozice. Invalidation level – 130,6 = pokud následná korekce z vyznačené zóny propadne pod tuto hodnotu, nepůjde GBPJPY impulsně nad 136 USD.

 

 

 

Šance přichází každý den

Tomáš Popovič – GOLDEN POCKET

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika