Skip to content Skip to footer

Analýza: DAX, GOLD, SILVER a USOIL

Zdravím tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na grafy DAX, GOLD, SILVER a USOIL.

  

DAX:

 DAX stejně jako ostatní indexy vytváří vyšší maxima. I přes dnešní zamítnutí, sleduji nedokončenou, prozatím, „ABC“ strukturu. Konkrétně bychom měli být ve vlně „4“ vlny „C“. Očekávám minimálně pohyb k 12136 – 12358. Zde se nachází support + 0,382 fibo retracement. Zde by měla přijít ještě jedno zamítnutí a pohyb směrem up k cca 13500 kde se nachází 1:1 fibo extension vlny „A“

 

GOLD:

Zlato i přes nové high nevypadá jako dokončené. Jsou zde pouze 3 vlnové formace, které market nikam neposouvají a mají sideway pohyb. Sleduji zde formaci trianglu, kde bychom měli v průběhu pár hodin/dní pokračovat impulsně up. Z intradenního pohledu vidíme pohyb nad trendline a sleduji pohyb minimálně k 1721 – 1729. Zde se nachází 0,618 fibo retracement + rezistence + trendová linie . Protože zde sledujeme trianglu, tak můžeme plidně horní trendline prorazit a jít až k 0,786/0,88 fibo retracement, kde většinou triangly dokončují své vrcholy.

 

SILVER:

 Stříbro měla v půlce února/začátku března silný pohyb směrem dolu, po kterém přichází posílení. Prozatím zde sledujeme pohyb v channelu, kde testujeme jak horní tak spodní hranici. I když z intradenního pohledu vidíme nové high, nevěřím, že jsme našli vrchol a po sideway korekci, která nejspíše půjde opět otestovat trendovou linii channelu příjde ještě jedno nové high do zóny 18,56 – 19,10.

 

USOIL:

 Ropa od dubna posiluje, ale po 2 měsících konečně vidím nižší minima. Na 1H grafu sledujeme průraz pod trendové linie channelu a podle vnitřní struktury pohybu dolů, to vypadá, že se nám zde tvoří impuls. Menší zastavení vidím na supportu – pivotu vlny „iv“ – 36,5, ze které čekám kratší pullback a poté pohyb až k 32 USD. Invalidation level pro aktuální predikci je nad high – 40,49

 

  

 

Šance přichází každý den

Tomáš Popovič – GOLDEN POCKET

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika