Skip to content Skip to footer

Analýza Crypto 09.05.2019

Analýza Crypto 09.05.2019

BITCOIN (DOMINANCE)

Dobré poledne tradeři, u Market Capu dominance BTC sledujeme v progresu dokončování 5ti vlnné struktury s targetem 62,73-64,5 od očekáváme korekční strukturu ve formaci „(ABC)“. Dominance měl ve vlně „(2)“ ostrý a silný retracement do zóny 0,618-0,786, takže u vlny „(4)“ musí být spíše sideways struktura (abc) FLAT, nebo trianglová formace maximálně do zóny 0,5-0,382 Fibo retracementu. To se zde krásně potvrdilo a nyní sleduji potenciální dokončování poslední vlny celého uptrendu.

BITCOIN CME FUTURES:

U BTC CME jsme dosáhli targetu 6123,-USD. Pro mě osobně je držení LONG pozice nad tuto hodnotu příliš nebezpečné, protože se dostáváme do zóny tzv. „NO TRADE ZONE“. Celá tato zóna 6123-6538,-USD, je tvořena silnými rezistencemi, které nám sloužili cca ¾ roku jako support. Těch levelů je zde tolik, že celou strukturu bereme jako bez tradingovou zónu a je nyní naprosto rozumné počkat na rozvinutí retracementu potenciální vlny „(4)“. Jakýkoliv ostrý retracement pod zónu 5174-4940,-USD bude signalizovat trhu, že jsme dojeli do konce a čeká nás komplexnější a hlavně hlubší retracement. Ostré korekce u BTC jdou většinou hodně hluboko až na 0.786 Fibo retracement, kde se také na tomto grafu nachází nevyplněný GAP, na který nesmíme zapomenout. Alší dny budou pro celý market klíčové.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

U GBTC sleduji stále hodnotu 8,4 alternativního targetu pro vlnu „(5), kde bychom měli aktuální strukturu dokončit. I zde je nevyplněný GAP mezi 0.618-0.786 Fibo retracementu, takže jsem zvědavý na následující dny, jak bude korekční struktura vypadat. Pokud bude ostrá, budu buyer v zóně GAPu = 5,48-5,08.

Velké alty:

Velké alty mají všechny aktuálně stejné bullish struktury, které se musí potvrdit impulzním odrazem. Alty mají zatím zaděláno na pěkný a silný uptrend, ale potřebují reakci. Price action je poslední dny / týdny hodně pomalý což také hraje do karet bulls. Celý market nyní vyčkává a my musíme bohužel také. Jako jeden příklad za všechny přikládám graf Litecoinu v páru s USD.

Market má vždycky tendenci se hnout přesně v momentě, kdy to většina lidí vzdá a začne být znechucená. Vše tedy nasvědčuje tomu, že jsme blízko, protože je to znechucení cítit úplně všude. Buďte trpěliví a mějte plán. Jedině to se časem vyplácí.

Nechť Vás síla provází!

 

 

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika