Skip to content Skip to footer

AKCIOVÉ PORTFOLIO GOLDEN POCKET | NOVÁ SEKCE DOKONČENA

S radostí si dovolujeme oznámit, že jsme konečně zpracovali kompletní podklady a výběr akcií pro naše dlouhodobé akciové portfolio. Kompletní seznam assetů, které plánujeme průběžně v dalších měsících nakupovat, naleznete ZDE

Každá akcie obsahuje nutné základní informace, včetně klíčových informací, kterými jsou naše komentáře a podmínky, za kterých jednotlivé akcie plánujeme nakupovat. Celkem jsme vybrali do užšího výběru přes 100 titulů.

Portfolio budeme stavět u XTB, protože jednoduše neexistuje aktuálně lepší broker na CZ/SK trhu.

Akvizice a budování portfolia bude probíhat dlouhodobě, protože nejsme aktuálně spokojeni s cenou u většiny akcií a máme jasně stanovené podmínky, za kterých budeme do trhu vstupovat. Nečekáme na crash, máme už i nyní vybrané assety, které jsou vhodné k okamžitému nákupu, ale budeme průběžně vstupovat tam, kde uvidíme dobré podmínky pro nákup. Jednotlivé assety jsou vybrané podle fundamentálních kvalit, ale nákupní hladiny máme nastavené podle likvidních zón dle technické analýzy.

Předtím, než se sami pustíte do studia jednotlivých akcií, doporučujeme pečlivě projít ÚVODNÍ SEKCI. Dozvíte se zde základní informace, které jsou naprosto esenciální pro stavbu dlouhodobě kvalitního portfolia.

Pokud byste si chtěli vložit všechny naše akcie do své aplikace trading view, můžete přes TENTO odkaz. Stačí jednoduše přes ikonku export list, vyexportovat seznam do textového souboru, který pak nahrajete do trading view přes import list v roletkovém menu vaší aplikace trading view.

 

 

Děkujeme všem, kteří jsou s námi a velmi se těšíme na následující měsíce.

This is the way!

Marek,
GP

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku jsou poskytovány jako obecný komentář sdílený prostřednictvím těchto webových stránek a sociálních sítí. Nedají se považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Článek má pouze edukativní účely.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika