Skip to content Skip to footer

AKCIOVÉ PORTFOLIO | AKTUALIZACE STAVU | 26.01.2024

Rychlý update k tomu, co se aktuálně děje na akciích. Tabulka má nyní aktualizované všechny grafy včetně FAIR VALUE (alespoň tam, kde jde FV určit). Pravý sloupec jsou pak naše názory a pohledy na daný asset.

Richard má doplněno a nyní je práce na mně a na Radkovi doplnit náš pohled… snad se na něčem shodneme. 😅

LEGENDA K HODNOCENÍ:
BUY – instantní buy kolem cca aktuální ceny
BUY LATER – nákup dle hladin v grafu pod klíčovými levely
AUTOMATICKÉ INVESTOVÁNÍ – Toto beru jako DCA / pravidelný nákup na aktuálních cenách
DON´T BUY – asset, který se nám nelíbí

Vpravo pak vždy najdete i komentář s dodatečnými detaily.

Tabulka je zatím stále v procesu vývoje, takže nám dejte ještě čas vše učesat a dát tomu štábní kulturu. Pak už bude údržba snadná a počítám s aktualizací cca 1x za měsíc. Komplet dokončení celého seznamu počítám v příštím týdnu.

Mně osobně se z pohledu grafu líbí pouze pár akcií. Drtivá většina z nich je na mě drahá stále, nebo se mi nelíbí nevybraná likvidita na nižších hladinách (viz asi milion grafů).

Jakmile bude vše dokončené, udělám na to přehlednou stránku na webu, kde budou všechny informace k dispozici (sekce portfolio Marek): https://klient.goldenpocket.cz/akcie/

Kompletní seznam tickerů z Trading View zde: https://www.tradingview.com/watchlists/126872482/

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené v tomto článku jsou poskytovány jako obecný komentář sdílený prostřednictvím těchto webových stránek a sociálních sítí. Nedají se považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Článek má pouze edukativní účely.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika