Skip to content Skip to footer

Waste Management Inc. (WM)

PROFIL SPOLEČNOSTI

Waste Management je holdingová společnost, která se zabývá poskytováním environmentálních služeb v oblasti nakládání s odpady. Společnost poskytuje ekologické služby v oblasti nakládání s odpady v Severní Americe a to na celém území Spojených států a Kanady. Prostřednictvím svých dceřiných společností poskytuje služby v oblasti sběru, přepravy a odstraňování odpadů a recyklace. Společnost rovněž vyvíjí, provozuje a vlastní zařízení na výrobu energie ze skládkového plynu ve Spojených státech. Mezi její zákazníky patří rezidenční, komerční, průmysloví a komunální zákazníci v celé Severní Americe. Její dva provozní segmenty Solid Waste: East Tier a West Tier. East Tier tvoří především geografické oblasti nacházející se ve východní části Spojených států, v oblasti Velkých jezer a v podstatě v celé Kanadě. West Tier zahrnuje především geografické oblasti nacházející se na západě Spojených států, včetně regionu horního středozápadu a Britské Kolumbie v Kanadě. Společnost rovněž nabízí stavební a sanační služby. Společnost sídlí v Houstonu ve státě Texas.

Sektor: Industrials IPO: 22.06.1988
Odvětví: Waste Management Dividenda: Ano (čtvrtletně)
Zaměstnanci: 48 500 Burza: NYSE
CEO: James C. Fish Jr. Ticker: WM
Založeno: 1987 Rating S&P: A-
Země: USA Rating Moody’s: Baa1
800 Capitol Street                  Portfolio GP: NE
Houston, TX, 77002                  Web: wm.com
United States                  Dokumenty: Tiskové zprávy

ANALÝZA SPOLEČNOSTI

Tržby

Do roku 1997 nemáme relevantní údaje, protože se bývalé vedení dopustilo obřího podvodu manipulování s finančními výkazy. Vše dal do pořádku až nový CEO, který nastoupil do společnosti v roce 1998. Od té doby tržby společnosti pozvolně rostou a v roce 2021 činily 17.9 miliardy dolarů.

Zisk na akcii

Zisk na akcii je na tom podobně, ale zde trvalo déle, než se vše dalo do pořádku a společnost začala být zisková. V roce 2021 vygenerovala Waste Management 4.29$ na akcii, což je nárůst o 21 % oproti předchozímu roku 2020.

Hrubá marže

Hrubá marže, neboli rozdíl mezi příjmem a náklady na prodané zboží nebo služby v roce 2021 byla 38 %. Dlouhodobý průměr, pokud vynecháme roky, které byly ovlivňovány původním vedením společnosti, se pohybuje na hodnotě 37.2 %.

ROCE

Návratnost investovaného kapitálu v roce 2021 dosáhla hodnoty 11.8 %. Na grafu jsou znatelné cykly ve kterých se návratnost pohybuje a dlouhodobý průměr je necelých 11 %.

.

Celá analýza společnosti je dostupná pouze pro členy. Pokud již jste členem, tak se PŘIHLAŠTE. Pokud členem nejste, níže si vyberte jedno z našich nabízených členství.

.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika