Skip to content Skip to footer

Stanley Black & Decker Inc. (SWK)

PROFIL SPOLEČNOSTI

Stanley Black & Decker se zabývá poskytováním elektrického a ručního nářadí a souvisejícího příslušenství, výrobků, služeb a zařízení pro ropný a plynárenský průmysl, infrastrukturní aplikace, komerční elektronické bezpečnostní a monitorovací systémy, řešení pro zdravotnictví a mechanická přístupová řešení. Firma působí ve třech segmentech: Tools & Storage, Industrial a Mechanical Access Solutions (MAS). Segment Tools & Storage se skládá ze skupiny elektrického nářadí (PTG), ručního nářadí, příslušenství a skladování (HTAS) a venkovních elektrických zařízení (outdoor). Podnikání v oblasti PTG zahrnuje jak profesionální, tak spotřebitelské produkty. Podnik HTAS prodává ruční nářadí, příslušenství k elektrickému nářadí a skladovací produkty. V oblasti outdoorového vybavení se prodávají především elektrické výrobky pro trávníky a zahrady s kabelem a akumulátorem. Industrial segment zahrnuje podnikání v oblasti technického upevnění a infrastruktury. Segment MAS prodává především automatické dveře komerčním zákazníkům. Společnost sídlí v New Britain ve státě Connecticut.

Sektor: Industrials IPO: 15.06.1966
Odvětví: Tools & Accessories Dividenda: Ano (čtvrtletně)
Zaměstnanci: 50 000 Burza: NYSE
CEO: Donald Allan Jr. Ticker: SWK
Založeno: 1843 Rating S&P: A
Země: USA Rating Moody’s: Baa2
1000 Stanley Drive                  Portfolio GP: NE
New Britain, CT, 06053                  Web: stanleyblackanddecker.com
United States                  Dokumenty: Tiskové zprávy

ANALÝZA SPOLEČNOSTI

Tržby

Tržby společnosti stabilně rostou. V roce 2021 prodali svůj segment bezpečnosti a naopak proběhly nějaké akvizice. Čas ukáže, jestli bylo rozhodnutí společnosti správné. Tržby za ukončený fiskální rok činily 15.6 miliardy dolarů, což byl nárůst o 7.5 % oproti předchozímu roku 2020.

Zisk na akcii

Zisk na akcii vypadá o něco hůře a můžeme vidět menší cykličnost. I přes to má stoupající trend a v roce 2022 vygenerovala společnost zisk 10.55$ na akcii, což byl nárůst o 34 % oproti roku 2020.

Hrubá marže

Hrubá marže, neboli rozdíl mezi příjmem a náklady na prodané zboží nebo služby v roce 2021 byla 33.3 %. Na grafu je patrný lehčí pokles v posledních letech, kdy se dlouhodobý průměr pohybuje lehce nad 36 %.

ROCE

Návratnost investovaného kapitálu v roce 2021 dosáhla hodnoty 9.4 %. Na grafu je patrné, že společnost už není tak efektivní v investicích jako byla dříve. Dlouhodobý průměr se pohybuje kolem 14.5 %. Na druhou stranu používají kapitál k odměnění akcionářů například ve formě dividend.

.

Celá analýza společnosti je dostupná pouze pro členy. Pokud již jste členem, tak se PŘIHLAŠTE. Pokud členem nejste, níže si vyberte jedno z našich nabízených členství.

.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika