Skip to content Skip to footer

Verizon Communications Inc. (VZ)

PROFIL SPOLEČNOSTI

Verizon je holdingová společnost, která se zabývá poskytováním komunikačních, informačních a zábavních produktů a služeb spotřebitelům, podnikům a vládním institucím. Jejími vykazovanými segmenty jsou Verizon Consumer Group a Verizon Business Group. Spotřebitelský segment poskytuje bezdrátové a drátové komunikační služby. Bezdrátové služby poskytuje v bezdrátových sítích ve Spojených státech (USA) pod značkou Verizon. Drátové služby poskytuje v devíti státech ve středním Atlantiku, severovýchodě USA a ve Washingtonu D.C. prostřednictvím své optické sítě pod značkou Fios a prostřednictvím tradiční měděné sítě. Segment Business poskytuje bezdrátové a drátové komunikační služby a produkty, včetně datových, video a konferenčních služeb, bezpečnostních a spravovaných síťových služeb, místních a meziměstských hlasových služeb a přístupu k síti pro poskytování různých služeb a produktů internetu. Společnost sídlí v New Yorku.

Sektor: Communication Services IPO: 15.02.1984
Odvětví: Telecom Services Dividenda: Ano (čtvrtletně)
Zaměstnanci: 118 400 Burza: NYSE
CEO: Hans Vestberg Ticker: VZ
Založeno: 1983 Rating S&P: BBB+
Země: USA Rating Moody’s: Baa1
1095 Avenue of the Americas                  Portfolio GP: ANO
New York, NY, 10036                  Web: verizon.com
United States                  Dokumenty: Tiskové zprávy

ANALÝZA SPOLEČNOSTI

Tržby

Tržby společnosti pozvolna stabilně rostou zhruba 2% ročním tempem. V roce 2021 společnost vydělala 133.61 miliardy dolarů, což je zhruba o 5 miliard dolarů více než v předešlém roce.

Zisk na akcii

Zisk na akcii má velmi kolísavý trend, ale tyto společnosti velmi špatně snáší různé krize a vyšší sazby. V roce 2021 činil zisk na akcii 5.32$, což je nárůst o necelých 24 % oproti předešlému roku.

Hrubá marže

Hrubá marže, neboli rozdíl mezi příjmem a náklady na prodané zboží nebo služby v roce 2021 byla 57.86 %. Dlouhodobý průměr společnosti se pohybuje kolem 59.73 %.

ROCE

Návratnost investovaného kapitálu za rok 2021 byla 10.16 % a i zde se dá říci, že se pohybují kolem jejich dlouhodobého průměru, který činí 11 %.

<span style=“color: #4d4a51;“>.</span>
<p style=“text-align: center;“><span style=“font-size: 18pt;“><span style=“color: #ffffff;“>Kompletní analýza je dostupná pouze pro členy. Pokud již jste členem, tak se</span> <a href=“https://klient.goldenpocket.cz/wp-login.php“>PŘIHLAŠTE</a><span style=“color: #ffffff;“>.
Pokud členem nejste, níže si vyberte jedno z našich nabízených členství.</span></span></p>
<span style=“color: #4d4a51;“>.</span>

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika