Skip to content Skip to footer

Corteva Inc. (CTVA)

PROFIL SPOLEČNOSTI

Corteva je celosvětovým poskytovatelem osiv a přípravků na ochranu plodin, který se zaměřuje na zemědělský průmysl a přispívá k zásobování potravinami. Její segment osiv se zabývá vývojem a dodávkami zárodečné plazmy a vlastností, které přinášejí optimální výnosy pro zemědělské podniky po celém světě. Tento segment nabízí technologie, které zlepšují odolnost vůči povětrnostním vlivům, chorobám, hmyzu a herbicidům používaným k hubení plevelů a technologie, které zlepšují potravinářské a nutriční vlastnosti. Segment ochrany plodin nabízí produkty, které chrání proti plevelům, hmyzu a dalším škůdcům a chorobám a také zlepšuje zdraví plodin nad zemí i pod zemí prostřednictvím řízení dusíku. Tento segment poskytuje herbicidy, insekticidy, dusíkaté stabilizátory a herbicidy pro ošetřování půdy. Do jejich portfolia značek patří CLOSER, DELEGATE, Pioneer, Brevant seeds a další. Společnost sídlí v Indianapolis ve státě Indiana.

Sektor: Basic Materials IPO: 24.05.2019
Odvětví: Agricultural Chemicals Dividenda: Ano (čtvrtletně)
Zaměstnanci: 21 000 Burza: NYSE
CEO: Chuck Magro Ticker: CTVA
Založeno: 2018 Rating S&P: A-
Země: USA Rating Moody’s: – – –
9330 Zionsville Road                  Portfolio GP: NE
Indianapolis, IN, 46268-0735                  Web: corteva.com
United States                  Dokumenty: Tiskové zprávy

ANALÝZA SPOLEČNOSTI

.

Tato analýza společnosti je dostupná pouze pro členy. Pokud již jste členem, tak se PŘIHLAŠTE.                Pokud členem nejste, níže si vyberte jedno z našich nabízených členství.

.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika