Skip to content Skip to footer

3commas – signály

3commas – signály

Ahoj tradeři!

Rozhodli jsme se založit nový produkt = GOLDEN POCKET – SIGNÁLY. Signály budou naše reálné obchody, uskutečněné pomocí platformy 3commas.

3commas signály budou součástí PREDIKCÍ, takže nemusíte platit nic navíc, stačí Vám klasické členství za 1499Kč/měsíc. Nám bude stačit, když se přes nás zaregistrujete, získáte tím 10% slevu na případné členství u 3commas, a my tím získáme od 3commas nějaké drobné.

Po registraci na 3commas Vám poběží 3 denní FREE TRIAL, takže nemusíte hned kupovat zajíce v pytli a můžete si to v klidu osahat a vyzkoušet.

Kliknutím na banner se můžete zaregistrovat:

Zde přikládám video se základními informacemi a rychlý návod jak si přidat Binance do 3commas.

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika