Skip to content Skip to footer

3commas – informace

3commas – informace

Ahoj tradeři!

Po zavedení 3commas tipů, což jsou vlastně naše obchody které s vámi sdílíme, vzniklo spousty dotazů jak to bude vše probíhat s následnou aktualizací otevřených obchodů. Webová aplikace 3commas je naštěstí tak dobrá, že tohle vyřešila za nás a umožňuje svým klientům aby byli maximálně informovaní a to hned několika různými způsoby: Email, Mobilní Aplikace, Telegram, Webové upozornění.

Golden Pocket NENÍ signální skupina! 3commas Tipy vnímejte jako jiné vyrozumění našich predikcí, jsou to naše soukromé tipy na otevření obchodu. Tipy nebudeme vyhodnocovat ani aktualizovat.

Targety v tipech se mohou lišit od targetů v predikcích, protože tipy vychází z našeho stylu tradingu, to znamená  bez Stop Lossů a s dílčími targety pro konzervaci zisků.

 

NASTAVENÍ automatických notifikací

Klikněte na svůj profil úplně vpravo nahoře a z menu vyberte SETTINGS. Vlevo dole už vidíte Notification settings, zde si můžete vybrat kam všude Vám má 3commas posílat oznámení. Pro možnost webového upozornění je třeba udělit přístup prohlížeči který používáte, slouží od toho modré tlačítko Subscribe for the current browser. Podobné tlačítko je i u Telegram bota. Právě Telegram bot, je pro nás nejideálnější volbou, protože umí upozorňovat na mnohem víc stavů než ostatní notifikace. Kliknutím na Activate Telegram Bot Vás to odkáže přímo do Telegramu, kde stačí kliknout na START a bot se automaticky spojí s vašim účtem.

Pak už si stačí jen vybrat na co chcete aby Vás bot na Telegramu upozorňoval v pravé spodní části. Doporučuji kliknout na první checkbox a vybrat ALL (vše), poté Vás bude bot upozorňovat na úplně vše co se šustne na vašem 3commas účtu. V případě, že se Vám bude zdát, že nějaké upozornění jsou zbytečné, tak je můžete odškrtnout a bot je nebude posílat.

Kliknutím na banner se můžete zaregistrovat ve webové aplikaci 3commas se slevou 10%:

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika