Skip to content Skip to footer

2. část

Osobní Motivace

Proč jsem se rozhodl pro online školení?

Mé začátky v tradingu byly hodně náročné a hodně drahé. Snažil jsem se najít dostatečně kvalitní materiál pro samostudium, ale bohužel ani jedna publikace či článek mě svým obsahejm neuspokojila. Internet obsahuje spoustu teorie, ale žádná praxe.

Proto jsem se rozhodl dát dohromady tu nejjednodušší a nejlevnější kompilaci všech strategií, které budete pro úspěšné obchodování potřebovat.

2. Část

Day Trading a Teorie Elliott Waves

0
Celkem hodin
0
Počet lekcí
0
Hodnocení
Chcete mě vidět v akci

Live trading

Záznam live tradingu kryptoměny EOS se studenty.

Jsem zastáncem „baby steps“, tzn. není potřeba velký kapitál, abyste byli schopni se obchodováním uživit.

Trading je hra, kde spoupeří všichni proti sobě a navzájem se snažíme jeden druhého obrat o kapitál. Chcete být úspěšní? Dřete víc než Ti, co soupeří proti Vám!

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika